Cura Intensiv Pflege GmbH
Individuální domácí intenzivní ošetřovatelská péče

 
   www.sestrydonemecka.cz      
Hlavní stránkaHlavní stránka SestryHlavní stránka StudentiHlavní stránka Časté otázkyHlavní stránka Kontaktní údajeHlavní stránka Kontaktní formulářHlavní stránka Recenze - ZkušenostiHlavní stránka Nabídky práceHlavní stránka GDPRHlavní stránka

Studenti

Studentům VOŠ a VŠ nabízíme zcela zdarma exkurze, praktika i stáže.

V naší společnosti Cura Intensiv jsou zaměstnáni i pedagogové z České republiky, kteří garantují kvalitu předávaných odborných informací a mohou pomoci s jazykovou bariérou.

Studentům zajistíme zdarma ubytování na daném místě a postaráme se i o volnočasové aktivity (např. prohlídka Regensburgu atd).

Dále nabízíme odborné školení na téma: Ošetřovatelská péče o pacienta s tracheální kanylou, výměna kanyly, odsávání. Školení je rozdělené na teoretickou a praktickou část. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování kurzu. Tato nabídka je vhodná pro studenty s dobrou znalostí německého jazyka a se zájmem o intenzivní medicínu.

Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte emailem nebo telefonicky pokud jsou Vaše jazykové znalosti na úrovni B2 nebo lepší.