Cura Intensiv Pflege GmbH
Individuální domácí intenzivní ošetřovatelská péče

 
   www.sestrydonemecka.cz      
Hlavní stránkaHlavní stránka SestryHlavní stránka StudentiHlavní stránka Časté otázkyHlavní stránka Kontaktní údajeHlavní stránka Kontaktní formulářHlavní stránka Recenze - ZkušenostiHlavní stránka Nabídky práceHlavní stránka GDPRHlavní stránka

Recenze

Pavlína S., 2023

Musím velmi poděkovat majitelce paní Glas, která mi zařídila práci zdravotní sestry v Německu. Než jsem šla do Německa , neměla jsem žádné zkušenosti ohledně práce v zahraničí, nevěděla jsem, jak to v cizí zemi chodí ohledně práce a přihlašování na úřadech a měla jsem velký strach z neznáma, ale paní Glas je člověk na pravém místě, vše se mnou zařídila, přihlásila mě na všech úřadech, o kterých jsem ani nevěděla , že musím být přihlášena a hlavně mě velmi podpořila v mém začátku v Německu. Všem tuto firmu jen doporučuji. Paní Glas děkuji!!!!

 

Jana M., 2022

Všechny moc zdravím a ráda by jsem se s vámi podělila se zkušenostmi s firmou Cura Intensiv DE – jsou to velmi pozitivní zkušenosti. Než jsem šla do Německa pracovat jako zdravotní setra, tak jsem samozřejmě o firmě Cura Intensiv nevěděla, protože je spousta firem a pracovních agentur, které vám nabízí skvělou práci v zahraničí a bohužel tomu bylo i u mě. Naletěla jsem nekorektní firmě, ale naštěstí jsem se dozvěděla přes mojí známou, že je tady taky skvělá a hlavně velmi seriózní firma – Cura Intensiv, kde jsem hned po první schůzce s paní Glas věděla, že je to můj vysvoboditel. Nabídla mi pomocnou ruku v hledání nové práce jako zdravotní sestra, vyřídila se mnou veškeré náležitosti potřebné k tomu, aby jsem jako zdravotní sestra mohla pracovat v Německu a hlavně se zachovala lidsky a patří jí ode mě velké DÍK, že jsem si po počátečních peripetiích mohla splnit díky dobré práci svoje sny.

Zdeňka H., 2022

Všem jen vřele doporučuji😊. Paní Glas se mnou zařídila nejen papírování, jako přihlášení na zdravotní pojišťovnu, sociální úřad, vyřídila se mnou dětské přídavky, pomohla mi se zkouškami z německého jazyka a hlavně získání Anerkennung, pomohla mi najít práci , která se mi stala koníčkem a za to patří paní Glas můj velký obdiv!!! Kdo se rozhodnete jít pracovat do Německa v oboru zdravotnictví, tak vřele doporučuji firmu Cura Intensiv, tady Vás čeká velmi milý přístup ze strany paní majitelky a nemusíte se hlavně bát, že jste naletěli neseriozní firmě, tady vás nic takového nečeká.

 

Jitka B., 2022

Nebojme se plnit si své sny! 🙂

Já si ten svůj díky svému rozhodnutí a firmě Cura Intensiv splnila! Chci se naučit  německý jazyk, a to se mi v německém prostředí dokonale daří. Nic jiného Vám totiž nezbude než komunikovat – zpočátku nohama rukama, ale každý den o něco lépe. Nicméně je úžasné, že se základními věcmi – úřady, formuláři, komunikací se zaměstnavatelem, vyjednáváním školky pro dítě a s množstvím dalších záležitostí, které je Vám třeba i trapné zmínit :-), s tím vším mi pomohla a v dobrých rozhodnutích mě i podpořila ochotná paní Glas. No uznejte, kdo jiný by Vám do hodiny od příjezdu do Německa jel kupovat internet, což byla moje veliká starost, protože jsem nechtěla ztratit kontakt se svou rodinou  v Čechách?! 🙂

Je to jen na každém z nás, jestli chceme pro sebe něco lepšího, změnu apod., a pokud se již rozhodneme, tak opravdu moc děkuji paní Nicole Glas i paní Popelkové za jejich všeobsáhlou pomoc, za podporu i za odpovídání na maily a rychlé reakce na telefonická volání, když se vyskytne problém!

 

 

Anna M., 2021

Ahoj, chtěla bych Vám všem, co chcete odejít pracovat do Německa, říci: “ Paní Nikola Glas je skvělá“.

Takže přes Nikol Glas nemusíte mít vůbec vůbec strach. Já se rozhodla a se mnou další 4 spolupracovnice to skusit přes Pani Glas (po předtím špatné zkušenosti s pracovní agenturou) a jsme všechny spokojené. Máme práci jako sestry v Německu :-DD.

Glas nám pomohla, teda spíše uplně vše zařídila.  Přes práci, přihlášení v Německu, uznání vzdělání, bydlení, …..

Vše klape jako hodinky a pokud máte problém či pouze otázku opravdu stačí zvednout telefon a zavolat a ona Vám se vším ochotně pomůže. Jsme všechny z chování paní Glas nadšené. Za nás pět – opravdu velké, velké díky za to co pro nás dělá.
PS: pokud se někdo rozhodne jít pracovat přes Glas, tak jen s chutí do toho.

 

Ivana N., 2020 

 Paní Nikola Glas – veliká spokojenost, výborný člověk

S paní Nikolou jsem se seznámila v době , kdy jsem ke svému hlavnímu  zaměstnání v Německu hledala přivýdělek  do 450eur Basiss. Nabízela na internetových stránkách práci pro zdravotní sestry v Německu. Ochotně mně nejen práci sehnala, nýbrž i další věci , které se netýkaly jen zaměstnání, bylo to pojištění, dětských přídavků, zkoušky z německého jazyka,  získání Anerkennung, atd mi pomohla zařídit. U mnoha dalších by náš kontakt byl ukončen nalezením práce ,ale u Nikoly tomu je naopak  Kdykoli jsem jí kontaktovala s jakýmkoli problémem a ne jen já, ale i další sestry z Čech ( je nás tady více), ochotně a hlavně nezjištně se o nás stará a pomáhá nám i dále. Ono není totiž lehké žít v cizí zemi. Za to vše, co pro nás děla, ji patří velký dík.

Marie H., 2019

 Zvládnete to 🙂

 Po více než 30ti letech práce v Čechách jsem začala uvažovat o práci v Německu, kontaktovala pár agentur, ale pořád to nějak nebylo ono,…. až jsem objevila Cura Intensiv a sešla se s paní Nikolou Glas….řekla mi, jaké dokumenty je potřeba si připravit, objasnila mi vše, co jsem v daný okamžik potřebovala vědět, a já poznala, že s ní po boku to zvládnu…..mohla jsem si práci nejdříve nanečisto 2 dny vyzkoušet a když jsem řekla ano, pomohla mi úplně se vším –  přihlášením na úřadech, bankou, připojením na internet, ubytováním….mohla jsem ji kdykoliv zavolat a ona také volala mne……je velice vstřícná, ochotná a pro každou z nás dělá víc, než jsme si schopné představit…..jsem jí velice vděčná za její podporu i pomoc.